Przedawnienia roszczeń

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów

Moderator: KancelariaBFP

Niflheim

Przedawnienia roszczeń

Post autor: Niflheim » 26 lip 2019, o 22:15

Zanim uznacie w tym stowarzyszeniu że czyjeś roszczenie się przedawniło. Polecam lekturę wyroków sądów - w tym SN.

Przeczołgano w tym stowarzyszeniu i mnie i pewną panią. Okazało się że prof. który opiniował w mojej sprawie (prof prawa) miał racje co stwierdził nawet SN a nie tylko SA.

http://www.sn.pl/sites/orzecznictwo/orz ... 6-17-1.pdf

SN jednoznacznie zinterpretował art 442(1) kc.

Sandauer
Administrator

Re: Przedawnienia roszczeń

Post autor: Sandauer » 30 lip 2019, o 04:36

Linkowany wyrok SN w sprawie spółki węglowej, stwierdzający iż iż bieg przedawnienia rozpoczyna się od chwili gdy poszkodowany dowiaduje się o sprawcy szkody, nie zaś od daty gdy mógł się dowiedzieć, nie wnosi niczego nowego.
Nikt Pana nie czołga, jednak Pana post wskazuje jednak coś innego, mianowicie to iż zmieniając nick, w rzeczywistości ponownie zalogował się tutaj, wielokrotnie wcześniej blokowany i usuwany pieniacz....

Niflheim

Post autor: Niflheim » 30 lip 2019, o 21:18

Nie wnosi niczego nowego do sprawy czyiś roszczeń? Musieli by przypisać świadomość prawną czynów.

Sandauer
Administrator

Post autor: Sandauer » 31 lip 2019, o 00:42

To co Pan pisze niczego nie wnosi, bo powtarza Pan wszystkim dobrze znane fakty. Ponieważ mam dość dyskutowania z Panem, mam dość ustawicznych Pana ataków na tym forum, informuję iż usuwam ponownie Pana z listy użytkowników.
Ponieważ forum jest stale zaśmiecane przez spam dostarczany przez roboty, który muszę się codziennie kasować, ponieważ wszelkie aktualizacje forum wymagają zlecenia tych działań komercyjnej firmie. Ponieważ kilku pieniaczy z Panem na czele, bez potrzeby angażuje mój czas, logując się pod ustawicznie zmienianymi nickami, od dziś zostaje wyłączona możliwość automatycznego rejestrowania nowych użytkowników. Wszyscy zarejestrowani wcześniej mogą oczywiście nadal tu pisać.
Tych zaś którzy nie posiadają konta na forum, a chcących przedstawić swoją opinie, czy też poradzić się proszę o przedstawianie jej na założonym przeze mnie niegdyś profilu Stowarzyszenia na FB ,
To Forum z biegiem czasu, między innymi dzięki Panu, będzie zamknięte.

ODPOWIEDZ