wadliwe endoprotezy ABG

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów

Moderator: KancelariaBFP

ck21

Re: wadliwe endoprotezy ABG

Post autor: ck21 » 18 lis 2016, o 22:57

Witam,
Też mam ABG I, obecnie po znacznym pogorszeniu stanu kości, czekam na rewizję (luty '17).
Operację robiłem prywatnie i byłem zapewniamy, że to "Mercedes" wśród endoprotez.
Sam zabieg był bezbłędnie wykonany ale sądząc po efektach zawiodła technologia...
Próbowałem dowiedzieć się czy ktoś za to odpowiada ale jak dotąd bezskutecznie.
Producent ponoć już nie istnieje a lekarze milczą...
Mam nadzieję, że rewizja będzie skuteczna i trwała.
Pozdrawiam,
Krzysztof

KancelariaBFP

Post autor: KancelariaBFP » 12 maja 2017, o 14:48

Szanowny Panie,
niestety, bez szczegółów dotyczących dolegliwości, jakie wystąpiły oraz danych dotyczących endoprotezy (potrzebna jest metryczka wszczepionych elementów) oraz operacji pierwotnej i naprawczych, nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi. Prosimy o zapoznanie się z informacją http://pomylkalekarza.pl/problemy-z-endoproteza-stawu-biodrowego/ i ewentualny mail na adres mailowy kancelarii: krakow@bf.com.pl - być może wówczas będziemy w stanie udzielić Panu bliższych informacji.

Kancelaria BFP (Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni)

123

Post autor: 123 » 22 paź 2017, o 10:12

ck21 pisze:
18 lis 2016, o 22:57
Witam,
Też mam ABG I, obecnie po znacznym pogorszeniu stanu kości, czekam na rewizję (luty '17).
Operację robiłem prywatnie i byłem zapewniamy, że to "Mercedes" wśród endoprotez.
Sam zabieg był bezbłędnie wykonany ale sądząc po efektach zawiodła technologia...
Próbowałem dowiedzieć się czy ktoś za to odpowiada ale jak dotąd bezskutecznie.
Producent ponoć już nie istnieje a lekarze milczą...
Mam nadzieję, że rewizja będzie skuteczna i trwała.
Pozdrawiam,
Krzysztof
Witam,
Ja również jestem osobą pokrzywdzoną, podobnie jak Pan miałam wszczepioną endoprotezę ABG, która poczyniła ogromne zniszczenia w moim organizmie i doprowadziła do utraty zdrowia. Chciałabym w tej sprawie skontaktowac się z Panem i wymienić się ważnymi informacjami. Wysłałam do Pana adres mojej prywatnej poczty. Proszę o kontakt.
123

ODPOWIEDZ