Niedowład ręki po operacji wycięcia nerwiakowłókniaka z szyi

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów

Moderator: KancelariaBFP

Aneta.S

Niedowład ręki po operacji wycięcia nerwiakowłókniaka z szyi

Post autor: Aneta.S » 19 lut 2019, o 00:12

Witam. Bardzo proszę o pomoc. 20 listopada przeszłam operacje usunięcia guza z szyi. To nie był złośliwy guz. Miałam go od 6 lat lekarz zapewniał że nie są zajęte ważne struktury. Chciałam go usunąć profilaktycznie. Niestety lekarz usunoł guza razem z nerwami. Po operacji zaczął się mój koszmar. Mogę jedynie ruszać palcami. Lekarz stwierdził że nie spodziewał się guz był w tym miejscu i że był duży. Powiedział że końce nerwów poprzyszywał do innych nerwów i jak się ukrwi to jest szansa.Po miesiącu z opisu zabiegu dowiedziałam się że tak naprawdę lekarz nic nie zrobił...skoagulował końce nerwów i tak zostawił. Mój koszmar trwa.Codzienny ból ręki,przykurcze i zanik mięśni. Byłam na konsultacji w Niemczech. Lekarz powiedział że ten co mnie operował popełnił błąd że nie tak się usuwa takie guzy że są specjalne techniki. Do szpitala poszłam sprawna.Wychodząc ze szpitala nie byłam w stanie się sama ubrać.Chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa że ten co zrobił ze mnie kaleke za to odpowie.

KancelariaBFP

Re: Niedowład ręki po operacji wycięcia nerwiakowłókniaka z szyi

Post autor: KancelariaBFP » 6 maja 2019, o 14:48

Szanowna Pani,
w związku ze zgłoszeniem się przez Panią z powyższym zapytaniem bezpośrednio na adres mailowy naszej kancelarii, nie będziemy udzielać odpowiedzi w ramach niniejszego forum.

Kancelaria BFP (Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni)

ODPOWIEDZ