sposób na wyszukanie celowego fałszowania dokumentacji medycznej

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów
Grzegorz D

sposób na wyszukanie celowego fałszowania dokumentacji medycznej

Post autor: Grzegorz D » 29 sty 2016, o 22:41

Witam
sądzę, że bardzo często istotnym elementem dochodzenia swoich praw wobec kartelu medycznego jest prawidłowa ocena dokumentacji medycznej. Jeśli wykonuje się to czytając po kolei każdy z dokumentów trudno jest zauważyć istotne elementy świadczące o poświadczaniu nieprawdy w dokumentacji.
Jest jednak sposób który pozwoli odkryć gdzie kiedy i dlaczego powstały nie do końca prawdziwe wpisy.
Ja wykonałem tabelę w której godzina po godzinie, dzień po dniu umieszczałem wszystkie poszczególne wpisy z każdego z dokumentów. Analiza tak stabelaryzowanego materiału pozwoliła mi na jednoznaczne udowodnienie sprzecznych z prawdą wpisów.

jest to metoda pracochłonna, ale niezwykle skuteczna. Pozwala wykryć naprawdę wiele.
powodzenia

KancelariaBFP

Re: sposób na wyszukanie celowego fałszowania dokumentacji medycznej

Post autor: KancelariaBFP » 10 maja 2016, o 20:51

Świetna metoda. O tym, jak ważną rolę w procesie o błąd medyczny (błąd lekarski) odgrywa dokumentacja, przeczytać można tutaj:
http://pomylkalekarza.pl/dokumentacja-medyczna-milczacy-swiadek-w-procesie-o-blad/

ODPOWIEDZ