espertyza lekarska !!!

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów
jonk

espertyza lekarska !!!

Post autor: jonk » 12 lip 2012, o 22:30

Witam !!!
GDZIE MOGĘ uzyskać prywatną ekspertyzę lekarską czy lekarz popełnił błąd i czy było zaniedbanie w leczeniu ?
Ile taka ekspertyza lekarska kosztuje ?
Przestawiam po krótce moje zdarzenie.
W dniu 13 maja 2009 roku miałem endoskopowo usuwanego polipa na dwunastnicy, chociaż bóle brzucha utrzymywały się wpisano mnie po 3 dniach po zabiegu do domu. Po 7 dniach pobycie w domu bóle nie ustępowały, wróciłem karetką pogotowia na własny koszt do szpitala po 3 dniach badań w szpitalu okazało się, że jest perforacja do wewnątrz organizmu. Potem byłem w śpiączce farmakologicznej blisko 3 miesiące, przeżyłem sepsę, nie mówiłem, straciłem władzę w kończynach górnych i dolnych, dzięki silnemu organizmowi żyję. Obecnie jestem w niezłym stanie zdrowia i cieszę się z życia.
Mam całą dokumentację medyczną mojego leczenia, mogę ja przesłać lub umówić się na spotkanie.
Proszę o pilną odpowiedź.

Jan Kwaśnicki
46-250 Wołczyn
Osiedle Młodych 5C/4
tel. 604089482

Sandauer
Administrator

Re: espertyza lekarska !!!

Post autor: Sandauer » 15 lip 2012, o 23:05

Prywatną opinię lekarską może Pan uzyskać od każdego lekarza. Dokumenty takie niewiele wnoszą do postępowania sądowego, bo nie są one traktowane przez sądy jako dowody w sprawie. Wynika to z tego, iż powstają one bez uprzedzenia przez sąd czy prokuraturę, lekarza przedstawiającego opinię, o odpowiedzialności karnej za świadczenie nieprawdy art 233K par.4 (w nawiązaniu do par.2).

Ponieważ nie jestem prawnikiem, proszę ten komentarz traktować jako wstępną informację wynikającą tak z moich doświadczeń jak i osób które kontaktowały się ze Stowarzyszeniem i proszę przekonsultować go ze specjalistą.

pozdrawiam
Adam Sandauer

ODPOWIEDZ