Pekniety tetniak mozgu

Tu opisane jest czemu ma służyć forum, jak i zasady udzielania porad przez profesjonalistów
Gabriela

Pekniety tetniak mozgu

Post autor: Gabriela » 9 lis 2016, o 19:56

Witam.Mam na imie Gabriela.Prosze o pomoc a mianowicie chodzi o moja mame.Mamie w nocy pekl tetniak w mozgu,gdy przyjechala karetka mama byla nieprzytomna lekarze nie wiem czy to byli sanitariusze podejrzewali u mamy wylew.Zaloga karetki to dwie osoby,gdyby braci nie bylo w domu to nie wiem kto by mame zniosl do karetki w srodku nocy bylo cos po dwunastej w nocy.Zawiezli mame do szpitala powiatowego,gdzie nie ma zadnej sali operacyjnej ani specjalistow.Zaraz z izby przyjec wykonano TK glowy.Po badaniu okazalo sie ze pekl tetniak mozgu o doszlo do jego zalania.Polozono mame na oddz.neurologiczny i tak mama lezala na tym lozku.A przy peknietym tetniaku liczy sie czas nawet ja laik o tym wiem.Mogli mame przewiesc do szpitala,gdzie sa neurochirurdzy i sala operacyjna.A zostawili pacjetke w ciezkim stanie tak.Nastepnego dnia powiedzieli ze kontaktuja sie ze specjalistami wkoncu mame przewiezli na intensywna terapie do innego miasta stan mamy juz byl krytyczny.Ordynator z oiomu powiedzial,ze teraz to on juz nic nie zrobi zasugerowal nam,ze lekarze z pierwszego szpitala powinni jeszcze w nocy mame przewozic na neurochirurgie na operacje ratujaca jej zycie.Mama po 5 dniach zmarla.Miala 57 lat.Mam ogromny zal,ze lekarze z tego pierwszego szpitala nie zrobili wszystkiego,zeby ja ratowac.Prosze o opinie mojej sprawy.

ODPOWIEDZ