Szpital Radziejów-Ginekologia

Ten dział ma umożliwić szukanie osób które mogły być świadkami jakiegoś istotnego dla poszkodowanego zdarzenia, badź szukaniu innych poszkodowanych którzy też ucierpieli w tym samym miejscu np. bo ulegli zakażeniu w tej samej placówce...
ewak

Szpital Radziejów-Ginekologia

Post autor: ewak » 28 mar 2014, o 08:44

Proszę o pomoc.Pozbawiono mnie wykonania badania USG przed porodem i mimo licznych wskazań do ciecia cesarskiego zmuszono do rodzenia naturalnie,kładąc sie na mnie i wypychając ze mnie dziecko.Wiedziałam ,że nie urodzę ,mówiłam .Lekarz nie słuchał mnie,wypychając ,urodziła sie główka synka i zaklinował sie,po czym lekarz kręcąc duza siła wyciągnął ze mnie w bardzo ciężkim stanie syna.Syn urodził sie z 1 punktem w skali apqar, z infekcja wewnątrz maciczną ,wiotka rączka- porazeniem splotu ramiennego. Teraz chcac dochodzić swoich praw jestem w posiadaniu 2 dokumentacji medycznych poświadczonych za zgodność z oryginałem i różnią sie ze sobą.Co powoduje że nie mogę dociekać swoich prawd..Przeciwko lek. - ordynatorowi oddziału ginekologii i położnictwa SPZOZ w Radziejowie oskarżonemu o fałszowanie dokumentacji medycznej toczy się postępowanie w Sądzie Rejonowym w Radziejowie .Przeciwko temu samemu lekarzowi zostały postawione dwa inne zarzuty fałszerstwa dokumentacji medycznej, w tym jedno dotyczące mojej zniszczonej i sfałszowanej w SPZOZ dokumentacji medycznej . Ręce opadają na bezsilność jaka napotyka i utrudnianie w dochodzeniu do prawdy.O naszej sprawie został od roku poinformowany Rzecznik Praw Obywatelskich a od lutego Minister zdrowia .On z tego tytułu z urzędu powiadomił 5 instytucji by zajęły się sprawą. Lekarz który prowadził moja ciąze i odbierał poród jest ordynatorem i rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej lekarzy .Prosimy Państwa o pomoc.

ODPOWIEDZ