zakażenie gronkowcem złocistym

Ten dział ma umożliwić szukanie osób które mogły być świadkami jakiegoś istotnego dla poszkodowanego zdarzenia, badź szukaniu innych poszkodowanych którzy też ucierpieli w tym samym miejscu np. bo ulegli zakażeniu w tej samej placówce...
anna

zakażenie gronkowcem złocistym

Post autor: anna » 5 lis 2015, o 16:19

Witam serdecznie mój Tata zmarł 3 tygodnie temu lezał w szpitalu na Szaserów na nefrologii spowodowane chorobą nerek dializowany , wyszedł po 2 tygodniach ze szpitala po 2 tygodniach trafil znowu na oddział powiedziano mu ze jest przewodniony zrobiono dializy i bedzie okej ale okej nie było w nocy był reanimowany i i został wprowadzony w spiączkę i oddychał za pomocą respiratora , powiedziano mi ze miał zator płucny ale do końca lekarze nie wiedzieli jaka była przyczyna zatrzymania serca leżał 2 tygodnie z respiratorem po 5 dniach powiedziano mi ze ma zapalenie płuc i gronkowca , nie ukrywam ze na sali nikt z personelu nie używał żadnych ochronnych rękawiczek fartuchów przechodzono na oiomie od pacjenta do pacjenta robiąc mu zabiegi niestety skończyło się to tragicznie mój Tata zmarł , w wypisie mam napisane ze zapalenie płuc i sepsa ale wcześniej nikt o tym nie mówił oprócz tego ze się przewodnił bo duż pił co nie było prawdą czy mogę miec do szpitala pretensje o brak higieny i zakażenie go gronkowcem Z powazaniem Ania

Edyta

Re: zakażenie gronkowcem złocistym

Post autor: Edyta » 12 mar 2016, o 00:39

Witam moja babcia również zmarła w tym szpitalu . Złamała nogę i podczas operacji zarażono ją bakteriami . Przewieziono ją na oddział zakażeń narządu ruchu tam zmarła. W wypisie napisano że ustało krążenie , później nie chciano wydać mi aktu zgonu bo uważałam i to potwierdził lekarz że inna jest przyczyna zgonu. Obecnie trwa sprawa w sądzie trzeci rok .

ODPOWIEDZ