Księga Gości
Archiwum I


     ...człowiek jest omylny, ale ukrywanie błędów kosztem
życia czy zdrowia innej osoby,
jest nieludzkie...


Data wpisu : 2001.11.10
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : sppnn@sppnn.org.pl
Adres strony WWW : http://www.sppnn.org.pl/old/
Miejsce zamieszkania : Warszawa,
Komentarz :
Kilka zdań o powtarzanej z maniakalnym uporem wypowiedzi A.Kossakowskiego. Obecny wpis(poniżej), wykasujemy za kilka dni podobnie jak to zrobiliśmy z poprzednimi wypowiedziami tego pana.

Informacje przekazywane e mailami przez nas do osób które wpisały się na listę subskrybcyjną, są często rozsyłane dalej do wielu ludzi.I bardzo dobrze że tak się dzieje.

Społeczeństwa należy informować wszelkimi dostępnymi drogami o pozostawianiu poszkodowanych bez pomocy czy o korupcji w Służbie Zdrowia. Sa tacy którzy mają pretensje że wyklejamy plakaty, ze rozdajemy ulotki (zaśmiecamy miasto !!!) jak też ze nasze e maile wędrują w sposób nie kontrolowany.
Mógłbym określić i wykasować z listy subskrypcyjnej osoby które maile przesyła dalej, gdybym uważał ich działanie za szkodliwe w jakikolwiek sposób. Nie widzę jednak żadnej przyczyny by to czynić. Moja ocena tych działań jest diametralnie różną od chamskich reakcji A.Kossakowskiego
Przechodząc do konkretów:

1. Objawem debilizmu jest stosowanie tych samych zasad do apeli o pomoc ludzi po błędach lekarskich jakie stosuje się wobec reklamy (spam). Nikt z walczących o prawo do życia czy do leczenia nie sprzedaje towarów czy usług i czerpie z tego korzyści. Pan Kossowski zajmuje się protestowaniem przciw temu iż trafiają do niego e maile mówiące o sytuacji w naszej Służbie Zdrowia. W międzyczasie pozbawione pomocy ofiary błędów lekarskich umierają.

2. Dobrze znana jest z przeszłości postawa: "mam sporo sympatii do waszej działalności ( albo i nie ) ale nie zawracajcie mi tym głowy bo mnie to nie obchodzi". W czasie II wojny światowej taką postawę wobec powstańców Getta Warszawskiego zajęła ta część ludności która chodziła bawić się do wesołego miasteczka naprzeciw płonącego Getta. Proszę przeczytać choćby Miłosza. Natomiast prasa kolaboracyjna lansowała tezę że powstańcy utrudniają życie innym warszawiakom.


Ponieważ A.Kossakowski nie życzy sobie otrzymywać docierających do niego informacji, sugeruję wpisanie adresu nadawcy w filtr programu poczty elektronicznej. Ja ze swej strony nie będę ograniczać nikogo kto rozsyła dalej nasze posty.

Forma i treść poprzednich jak i obecnej wypowiedzi A.Kossakowskiego (poniżej), daje świadectwo poziomu autora. Są ludzie którym wszystko kojarzy się z dupą. Ich sprawa. Ja natomiast nie widzę powodu by takie wpisy miały na długo pozostawać w tym guestbooku

Adam Sandauer
Data wpisu : 2001.11.09
Imię i nazwisko : Anna Gapińska
Adres e-mail : bosmankr@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Piła, Polska
Komentarz : Bardzo proszę o pomoc!
Od trzech lat toczy się sprawa karna w Sądzie w Pile.
W wyniku braku opieki ze strony lekarzy moja ciąza zakończyła się śmiercią mojego synka.
Chciałabym założyć sprawę cywilną o odszkodowanie, ale naprawde nie stać mnie na poniesienie takich kosztów z tym związanych.
CO MAM ZROBIĆ?Data wpisu : 2001.11.09
Imię i nazwisko : Adam Kossakowski
Adres e-mail : parchaty@NOSPAMemail.cz
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Widzę, że po raz bodajże piąty usunął Pan mój kategoryczny protest przeciwko chamskiemu zasypywaniu mojego konta mailowego bełkotliwym spamem SPPNN. Gratuluję, jak widać, warto zgłębiać umiejętności posługiwania się guestbookiem (czyt. umiejętności cenzurowania krytycznych wypowiedzi).

A zatem ponownie kategorycznie żądam zaniechania zasypywania mojego konta pocztowego Pańskimi bredniami, które wysyła mi Pan z uporem natręta seksualnego.Data wpisu : 2001.11.04
Imię i nazwisko : Piotr Mądry
Adres e-mail : piotr@tao.pl
Adres strony WWW : http://www.tao.pl/
Miejsce zamieszkania : Legionowo, Polska
Komentarz : Dwa razy udało się lekarzom zrobić mi krzywdę. Raz przez zagipsowanie nogi z zerwanymi więzadłami (diagnoza: "łękotka"). Oczywiście - zanim stwierdzono zerwanie więzadeł uległy one już zanikowi... Drugi raz - przy okazji "zaglądania" do uszkodzonego kolana wykonane znieczulenie "znieczuliło" mnie na tyle, że zamiast operacji szybko znalazłem się na reanimacji, gdzie 2 godziny wychodziłem ze stanu???... nie pamiętam. Potem przez 2 tygodnie tracąc często równowagę przewracałem się, ciśnienie szlało (do 240-tu)... to wszystko przez uraz kolana!!! Ze szpitala zostałem wypisany bez żadnych zalecen a zaraz na drugi dzień pogotowie odwiozło mnie do innego szpitala (ciśn. 240) Po prostu przestały działać tabletki na obniżenie, kóre mi ordynowano. Był to rok 1995. Do dziś mam problemy z ciśnieniem, które "skacze" jak chce. Oczywiście - do pracy nie zostałem już dopuszczony (renta stała). Ja od nikogo nie dochodziłem niczego. Po prostu bardzo się cieszę, że nie podzieliłem losu pacjenta (w zaufaniu pielęgniarka powiedziała mi o takim przypadku - znieczulenie - zastrzyk do kręgosłupa), który zmarł po złamaniu nogi.Data wpisu : 2001.11.04
Imię i nazwisko : Piotr Mądry
Adres e-mail : piotr@tao.pl
Adres strony WWW : http://www.tao.pl/
Miejsce zamieszkania : Legionowo, Polska
Komentarz : Odpowiedź do:
Data wpisu : 2001.10.31
Imię i nazwisko : lekarz
Adres e-mail : katpin@interia.pl

"Komentarz : Mili
(...)Jeżeli Państwu nie odpowiadamy to POPROSTU LECZCIE SIE SAMI LEPIEJ.A MACIE TAKICH LEKARZY NA JAKICH ZASLUGUJECIE..... "

Ma pan rację - nie mając większych środków zasłużyłem na takiego lekarza, na jakiego było mnie stać.

Piotr MądryData wpisu : 2001.11.04
Imię i nazwisko : lekarz
Adres e-mail : katpin@interia.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Panie"Madry" przeczytalem pana komentarz z uwagą.Mysle iz insynuowanie nadcienienia jako skutek zlego znieczulenia i utrzymywanie sie go do dzis to bajeczka naciagana nawet dla grzecznych dzieci.Niestety nieraz pacjent mimo działań w dobrej wierze lekarza zareaguje w sposob nietypowy i niestety nie mozna tego przewidziec.Nie jest to blad.Stwierdzenie ze ma Pan nadcisnienie po znieczuleniu to oszczerstwo bardzo krzywdzace dla osob ktore sie Panem zajmowaly.Swoje stwierdzenie podtrzymuje.Nie dziwi Pana koniecznosc placenia za towary w sklepie czy w warsztacie samochodowym,a wiedza konieczna do funkcjonowania powyzszych jest o niebo mniejsza niz do leczenia.Jeszcze raz podkreslam ,lekarz ktory nie ma czasu ani srodkow na naukę nie może funkcjonowac w pelni dobrze.Za kazda dobrze wykonana pracę należy sie odpowiednie wynagrodzenie.Żądanie uslug lekarskich na niewiadomo jakim poziomie za bezcen jest chyba grubym nieporozumieniem.I z cała moca podtrzymuje swoje stanowisko!
Zycze Panu zdrowia!Data wpisu : 2001.10.31
Imię i nazwisko :
Adres e-mail : sloneczko39@interia.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Olsztyn, Polska
Komentarz : Uważam, że większość lekarzy nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialności, jaką na siebie przyjmują podejmując się skomplikowanej operacji lub innego zabiegu. Narażąją życie pacjenta przez czystą głupotę i nieuwagę. Mogliby czasami pomyśleć, bo inaczej zaczną powstawać dowcipy o lekarzach, a nie o blondynkach!Data wpisu : 2001.10.31
Imię i nazwisko : lekarz
Adres e-mail : katpin@interia.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : , Polska
Komentarz : Mili Państwo.Mysle ze najlatwiej jest opluwac kogos w sytuacji jak ta osoba nie może sie bronić.Wypisujecie brednie pod adresem lekarzy nie mając zielonego pojecia o tym na czym ta praca polega.Nie zdajecie sobie sprawy że każdy przypadek jest inny ,a przebieg choroby czy gojenia rany zależyt w znacznej mierze od samych pacjentów czy od indywidualnych cech organizmu.Poza tym aby byc dobrym lekarzem nalezy posiadac srodki na szkolenia,literature,staże oraz np pomoc domowa która zajmie sie domem gdy my bedziemy sie uczyc.osoby tu opowiadajace nie wspominają ani słowa o wynagrodzeniu i o swojej roli i wysilkach we wlasnych przypadkach.lekarze czesto obrywaja za decyzje od nich zupelnie niezależne i narzucane odgórnie.Jeżeli Państwu nie odpowiadamy to POPROSTU LECZCIE SIE SAMI LEPIEJ.A MACIE TAKICH LEKARZY NA JAKICH ZASLUGUJECIE.....przykro mi bardzo ,ale juz nie wytrzymalem.Widzac na czarnej liscie utytulowane ,uczciwe osoby opluwane bezpodstawnie.Zycze wszystkim zdrowia.Data wpisu : 2001.10.30
Imię i nazwisko : Mariusz Kalinowski
Adres e-mail : mail2me@hoga.pl
Adres strony WWW :
Miejsce zamieszkania : Mińsk Mazowiecki, Polska
Komentarz : Dam sobie glowe uciac, ze ludzie wypisujace obelzywe uwagi w tej ksiedze gosci nawet nie maja pojecia co to znaczy odebrac czlowiekowi jego zdrowie. Mam dopiero 21 lat i zawsze cieszylem sie idealnym zdrowiem. Lecz od momentu wypadku, ktory mial miejsce ponad osiem miesiecy temu, poruszam sie przy pomocy kul. Mialem powaznie zlamny trzon kosci udowej, ale nie bylo to zlamanie otwarte ale potrzebna byla operacja i lekarze zapewniali, ze za 4-5 miesiecy bedzie po wszystkim. Zapewne juz dawno zapomnial bym o calym zdarzeniu, gdyby moje leczenie przeprowadzone bylo w prawidlowy sposob. Do tego wszystkiego 2 tygodnie temu dowiedzialem sie, ze mam gronkowca zlocistego. To paskudztwo wszczepiono mi podczas operacji. Teraz tylko modle sie, zeby udalo sie zaleczyc (bo wyleczyc sie nie da) te bakterie i zrost kosci w koncu ruszyl. Aktualnie lecze sie w innym szpitalu i u innego lekarza. Od niego wiem, ze porzedni lekarze popelnili kilka bledow, ktore na pewno przyczynily sie do tego, ze jeszcze nie chodze o wlasnych silach.
Tak nie powinno byc.
Ludzie pomyslcie zanim cos napiszecie (oprocz tego, ze sami sie osmieszacie psujecie innym nastroje, ktore z reszta i tak sa juz nienajciekawsze)Data wpisu : 2001.10.29
Imię i nazwisko : zdegustowany
Adres e-mail : bebe@poczta.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Slask, polska
Komentarz : Panie Sandauer!
jak to jest ze sciga Pan kogos za pare slow bredni ze zdenerwowania na temat panskiej dzialalnosci,a utrzymuje pan mimo obrazliwego tonu i naruszania dobr osobistych kalumnie i klamstwa na temat i pod adresem autorytetow i uczciwie pracujacych lekarzy.pana postawa i osoba to plama na honorze ludzi uczciwych.powinien sie Pan gleboko nad soba zastanowic i nie straszyc uczciwych poruszonych ludzi!!!!!!!!!!!!!
Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : a@b
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Sandauer to tchorzliwa ,glupawa ,szmataData wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : a@b
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Sandauer to tchorzliwa ,glupawa ,szmataData wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : a@b
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Sandauer to tchorzliwa ,glupawa ,szmataData wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : wszyscy madrzy ludzie
Adres e-mail : a@c
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : koniec swiata,
Komentarz : sandauer ty zydowska podla hieno mam nadzieje ze niedlugo cie robaki zjedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Data wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : Steve Moran
Adres e-mail : stevem@oicubed.com
Adres strony WWW :
Miejsce zamieszkania : Pittsburgh, USA
Komentarz : Zyd rzadzi...Zyd sadziData wpisu : 2001.10.28
Imię i nazwisko : M.Kaminska
Adres e-mail : mkaminsk@alpha.net.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : ,
Komentarz : Komentując wpis pana A.Wolfa (poniżej)...
Czy autor skończył naprawdę studia i zrobił doktorat z medycyny? To co pisze jest rzaczej bełkotem ćwierć inteligenta.
By ukończyć studia trzeba zdać maturę. Czy to możliwe robiąc błędy ortograficzne? Tchórz nie pisze się przez „u” panie „doktorze nauk medycznych” lecz przez "ó"..
Może ten zwolennik urynkowienia medycyny, w ramach wolnego rynku kupił sobie doktorat i dyplom ukończenia studiów na bazarze?
Media ostatnio informowały ze sprzedawano gdzieś pytania egzaminacyjne z medycyny to czemu nie dyplomy?
Data wpisu : 2001.10.26
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : sppnn@sppnn.org.pl
Adres strony WWW : http://www.sppnn.org.pl/old/
Miejsce zamieszkania : Warszawa,
Komentarz :
Szczęśliwie, poglądy dr n. med. Andrzeja Wolfa ( katijan@poczta.onet.pl )są typowe tylko dla części lekarzy Niskie zarobki mają usprawiedliwiać korupcję, popełnianie i tuszowanie błędów.
Gdyby np. policjanci czy prokuratorzy przejęli zasady postępowania pana doktora n. medycznych, to Prokuratury czy Policja stały by się organami ukrywającymi przestępstwa za pieniądze. Żaden z prokuratorów czy policjantów nie odważyłby się publicznie, jak to czyni pan Wolf, promować takiego postępowania.

Pan doktor zaprasza mnie przed sąd. Do teraz raczej ofiary błędów lekarskich pozywały sprawców nieszczęść. Sprawy są zazwyczaj tuszowane. Prowadzi się je przy drzwiach zamkniętych i umarza na podstawie opinii biegłych – kolegów lekarzy.
Oświadczam iż każde pozwanie mnie przed sąd przyjmę i zamienię w publiczną debatę o ukrywaniu błędów lekarskich i pozostawianiu poszkodowanych bez pomocy.
Data wpisu : 2001.10.25
Imię i nazwisko : dr n.med.Andrzej Wollf
Adres e-mail : katijan@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Katowice, Polska
Komentarz : Uważam strone ta za wstyd i plame na honorze tchurzliwych osob ktore nawet nie maja pojecia co pisza.Jezeli szanowni pacjenci maja tyle skarg i zadan to moze ktorys zainteresuje sie tez obowiazkami ..../?na szczescie minely czasy ze lekarz byl służącym i aktualnie za dobrze wykonywana prace oczekujemy dobrego wynagrodzenia.Nie rozumiem dlaczego bez spelnienia tych warunkow ktos ma czelnosc wymagac od lekarza czegokolwiek...?
Uwazam ze kalumnie umieszczane na zagranicznym serwerze sa nikczemne!1jezeli Pan Sandauer jest w stanie odwazyc sie spojrzec społeczenstwu lekarskiemu w oczy to zapraszamy do polskich serwerow i polskich sadow .....
Z poważaniem A.WollfData wpisu : 2001.10.21
Imię i nazwisko : Halina Kolasińska
Adres e-mail : hazo@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Tarnów, Polska
Komentarz : Dobrze zredagowana informacja. Poszukuję pilnie kodeksu etyki lekarskiej. Aktualnie moja skarga rozpatrywana jest w Niepubliczym Podstawowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Chcę wnieśc skarge do Okręgowej izby lekarskiej. Nabyłam tez książkę z Difinu Prawa pacjenta.Data wpisu : 2001.10.11
Imię i nazwisko : Sławomir Ciecierski
Adres e-mail : ciecierski@post.pl
Adres strony WWW : http://programator.prv.pl/
Miejsce zamieszkania : Mirosławiec, Polska
Komentarz : Drogi Panie Adamie! Z całego serca (i rozumu) popieram Pańską działalność. Dodałem już link do Pana strony. Mogę zaoferować moje skromne usługi. Mam trochę wolnego czasu i dostęp do internetu. Uwaga - nie mogłem zasubskrybować się do Pańskiej listy mailingowej. Mój adres pocztowy jest OK więc nie wiem dlaczego... URZĘDNICY POLSCY TO PLAGA NIEKOMPETENCJI I LENISTWA!Data wpisu : 2001.10.08
Imię i nazwisko : Ewa Janiuk
Adres e-mail : zdrowa_rodzina@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : http://republika.pl/zdrowa_rodzina
Miejsce zamieszkania : Opole, Polska
Komentarz : Z wyrazami poparcia i szacunku położna Ewa JaniukData wpisu : 2001.10.03
Imię i nazwisko : Adam Sandauer
Adres e-mail : sppnn@sppnn.org.pl
Adres strony WWW : http://www.sppnn.org.pl/old/
Miejsce zamieszkania : Warszawa,
Komentarz :
Z kołtunami trudno dyskutować. Oceniając innych, kołtun przypisuje im motywację typową dla siebie samego.

Jan Kaczmarek - mecenas@angelfire.com (dwa wpisy poniżej ) twerdzi iż do palamentu kandydowałem chcąc wykorzystać cudze nieszczęścia, niegdyś "na grzbietach emerytów" a obecnie na "grzbietach chorych".
Inaczej mówiąc, ludziom prowadzącym działalność społeczną, pan Kaczmarek przypisuje oszukańcze intencje.
Wedle niego nikt kto autentycznie o coś walczy nie powinien kandydować, ponieważ pewno ma "cudzym grzbiecie bedzie chciał się dostać do parlamentu".
Idąc dalej tropem rozumowania tego kołtuna, działalność parlamentarna powinna być zarezerwowana tylko dla tych elit politycznych, które już doprowadziły do świetnej sytuacji naszego państwa. Natomiast działacze społeczni powinni potulnie czekać aż im coś kapnie z "pańskiego stoła".

Z tej tylko przyczyny odpowiadam na wpis zamieszczony poniżej, iż pogląd jakoby przyzwoici ludzie nie powinni nawet próbować mieć wpływu na politykę, jest często i mocno lansowany.
Robi się to w interesie obecnych elit i beneficjentów przemian, by nikt nie odważył się próbować czegoś zmieniać.
Data wpisu : 2001.09.27
Imię i nazwisko : Marek Rakowski
Adres e-mail : maragraf@arch.com.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : warszawa, poland
Komentarz : Postawiłem krzyżyk obok pana
nazwiska,bo robicie dużo dobrego.Nie znam wyniku.Data wpisu : 2001.09.27
Imię i nazwisko : Jan Kaczmarek
Adres e-mail : mecenas@angelfire.com
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : , Polska
Komentarz : W poprzednich wyborach p.Sandauer starał się dostać do parlamentu po grzbietach emerytów i rencistów. W tych wyborach wybrał grzbiety chorych. Ale oni go nie wybrali !!!Data wpisu : 2001.09.21
Imię i nazwisko : Kinga Garczyńska
Adres e-mail : garczyk@poczta.fm
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Szczecinek, Polska
Komentarz : Cieszę się,że istnieje takie stowarzyszenie, ponieważ jestescie dla niektórych ostatnią "deską ratunku". Życzę, aby każda sprawa kończyła się pozytywnieData wpisu : 2001.09.10
Imię i nazwisko : Waldemar Pedersen
Adres e-mail : waldemarpedersen@wp.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Gdynia, PL
Komentarz : Wspaniała i dojrzała inicjatywa. Osoby rozpoczynające takie akcje
są godne najwyższego podziwu.
Data wpisu : 2001.09.10
Imię i nazwisko : Babicz Ewa
Adres e-mail : babiczewa@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Wałbrzych, Polska
Komentarz : Chyba na szczęście nikt nie umarł, lecz zaniedbanie jakiego dopuscili sie lekarze wałbrzyskiego szpitala oddz.chirurgii dziecięcej naraziło moją 7-letnią córeczkę na ból i cierpienie dalszych zabiegow chirurgicznych , jestem zła i rozgoryczona postępowaniem lekarzy tut.szpitala .Fachową pomoc udzielił mi szpital w Kamiennej Górze.Jestem im za to bardzo wdzięcznaData wpisu : 2001.09.04
Imię i nazwisko : Dorota Kieras
Adres e-mail : pogoda12@wp.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Warszawa,
Komentarz : Z calego serca popieram dzialalnosc Stowarzyszenia.
Na skutek bledu lekarzy zmarla moja coreczka. Malo tego, wmowiono nam (tj. mnie i mezowi), ze z przyczyn genetycznych nie powinnismy miec wiecej dzieci.
Po dwoch latach dowiedzialam sie, ze postawiona diagnoza (tj. choroba na ktora rzekomo zmarla moja coreczka)- byla bledna...Data wpisu : 2001.08.30
Imię i nazwisko : Paulina Sądowska
Adres e-mail : goodsoul@interia.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Włocławek, Polska
Komentarz : W wyniku działań chirurgów włocławskiego szpitala zmarł dwudziestoletni chłopak. Jesteśmy zrozpaczeni. Gdzie szukać sprawiedliwości?Data wpisu : 2001.08.28
Imię i nazwisko : aleksandra
Adres e-mail : jedza001@poczta.onet.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : krakow, polska
Komentarz : warto by ktos zlamal prawo milczenia o bledach i manipulacjach srod.lekarskiego ciesze sie ze powstalo to stowarzyszenieData wpisu : 2001.08.28
Imię i nazwisko : Anna Pelczarska
Adres e-mail : bajka@virgo.com.pl
Adres strony WWW : brak danych
Miejsce zamieszkania : Jelenia Góra, Polska
Komentarz : Orzeczeniem lekarza zus zostałam określona jako całkowicie zdolna do pracy. Jestem po wypadku przy pracy , po operacji kręgosłupa , oczekuję kolejnej operacji , bardzo ryzykownej górnej partii kręgosłupa.Odejmuje mi ręce. Lekarz orzecznik powiedział na komisji - " jest pani ewidentnie chora - a drugą ręką zakwalifikował mnie jako całkowicie zdrową i zdolną do pracy.Dlaczego - bo mam zgłoszoną działalność - bo muszę z czegoś żyć, przecież 500 zł renty na 2 osoby to luksus.
Chyba go zaskarżę.