O Ustanowienie Zasad Prawa Międzynarodowego dla Ofiar Błędów Lekarskich

26 czerwca godz. 12:00
W dn. 26 i 27 czerwca w Warszawie odbywać się będzie międzynarodowa konferencja pod hasłem Wspólnota Demokracji . Spodziewany jest przyjazd delegacji z ponad 100 państw. W spotkaniu weźmie udział wielu ministrów spraw zagranicznych.
Chcemy zwrócimy się do uczestników konferencji z apelem o działania dla ustanowienia przepisów prawa międzynarodowego nakładających owiązek natychmiastowej pomoc medycznej dla wszystkich którzy ucierpieli w następstwie błędów lekarskich, wypadków medycznych czy innych złych następstw niewłaściwego leczenia.
W najbliższych dniach tekst apelu przekazany zostanie podobnym do naszej, organizacjom w innych państwach, z prośbą o poparcie naszych działań.
Planowaliśmy zorganizować dn. 26 czerwca od godz. 12:00 w czasie obrad konferencji, przed Sejmem RP manifestację pod hasłem walki o humanitarna i odpowiedzialną medycynę.
Ponieważ zabroniono organizować tego dnia zgromadzenia pod Sejmem RP , wiec rozpocznie się na placu Trzech Krzyży o godz. 12:00. W czasie trwania manifestacji, apel przekazany zostanie przekazany placówkom dyplomatycznym których siedziby znajdują się w okolicy.Ulotki, Plakaty - Sciągnij, Powiel, RozklejPOWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ