Zbieramy się na pl. Krasińskich
7 czerwca o godz. 12:30

Pochód przez centrum Warszawy
od Ministerstwa Zdrowia do URM


Nie milcz następnym możesz być Ty!


plakat do wywieszenia

Zbliżają się wybory parlamentarne.
Po wcześniejszych oszustwach władz, niespełnionych obietnicach, jest najwyższa pora przestać prosić o pomoc, a zacząć żądać nowelizacji prawa.
Zwracamy się do wszystkich popierających nasze działania o udział w proteście. Prosimy o ściągnięcie plakatu z serwera, powiększenie na ksero (do formatu A3), powielenie go i rozwieszenie w swojej okolicy. Plakaty w większej ilości i większym formacie (A2) jak i ulotki można otrzymać w warszawskim biurze stowarzyszenia w poniedziałki i piątki w godz. 16:00 - 19:00 lub w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu się przez telefon (0601546347).Ulotki znajdują się tu. Prosimy o ściągnięcie ich z serwera, powielenie na ksero i rozłożenie w miejscach dostępnych.
Część z oddziałów terenowych stowarzyszenia podejmie próbę zorganizowania 7 czrwca wspólnego, tańszego przyjazdu do Warszawy (autokary). Wymaga to wcześniejszego kontaktu z władzami terenowymi i wniesienia opłaty rzędu 15 - 30 zł od osoby. Niestety nie możemy jeszcze zorientować się które z oddziałów będą w stanie to zorganizować. Tu znajdują się kontakty do o oddziałów terenowych. Wszystkich zainteresowanych przyjazdem na demonstrację, prosimy o poinformowanie się czy najbliższy oddział nie organizuje autobusu.
7 czewca, w dniu protestu, nasze warszawskie biuro (29 listopada 10a/8) otwarte będzie w godz. 10:00 - 11:30. Zapraszamy wszystkich Państwa którzy wcześniej przyjadą do Warszawy. Jest to niestety dość daleko od pl. Krasińskich.
Zwracamy się z apelem o udział w proteście. Bez radykalnych i masowych protestów niczego nie da się załatwić. Sam zarząd stowarzyszenia, bez pomocy innych osób, jest bezsilny.

plakat o proteście - sciągnij; powiel; rozklej

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
WERSJA ANGIELSKA / ENGLISH VERSION
uwagi