skuteczny sposób na pozbycie się bólu kręgosłupa

pomoc2018
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2018, o 13:09

skuteczny sposób na pozbycie się bólu kręgosłupa

Post autor: pomoc2018 » 10 sie 2018, o 13:15

Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.
Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i „lepiej”, trzeba bylo za wszystko płacić.
Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.
Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.
Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.
Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.
Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych. Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonował”.

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:
- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi
- nie gwarantują całkowitego wyleczenia
- związane z dużymi kosztami
- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji
- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.

jurasz1 małpa interia.pl

ODPOWIEDZ